TUMCASİNO34.COM – MBAYE DİAGNE İÇİN FLAŞ KARAR: KADRO DIŞI KALDIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Club Brugge’de Galatasaray’dan kiralık olarak oynayan Mbaye Diagne’nin PSG maçında hocasının itirazına rağmen penaltıyı kullanması ve kaçırması işlemi sonrasında teknik direktörü Philippe Clement’ten yeni bir açıklama geldi ve Senegalli golcünün kadro dışı kaldığı açıklandı.

Clement, Diagne’nin Antwerp maçı kadrosuna alınmadığını ve geleceği ile ilgili detaylı kararın daha sonra verileceğini belirtirken, “Diagne Antwerp maçı için kadroda yer almayacak. Önümüzdeki haftaları ve önümüzdeki ayları da düşüneceğim. Ayrıca çok ağır bir finansal faturası da olacak yaptığı hareketin” dedi.

“BU HAREKETİN BİR BEDELİ OLACAK”

Maçın bitiminin ardından soyunma odasında oyuncular arasındaki gerginliğin kendisinin odaya girişiyle son bulduğunu kaydeden Belçikalı teknik adam, “Diagne’ye yaptığı hareketin sonuçlarının ağırlığını anlattım. Hiç cevap vermedi çünkü hatalı olduğunu anlamıştı. Bu hareketin bir bedeli olacak. Diagne, pazar günü Royal Antwerp maçının kadrosunda yer almayacak. Sonraki haftalardaki davranışlarına göre, bu durumun devam edip etmeyeceğine karar vereceğim.” değerlendirmesinde bulundu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Senegalli golcünün daha sonra birçok kez kendisinden ve takım arkadaşlarından özür dilediğini aktaran Clement, “Diagne’nin bu kulüpte bir geleceğinin olup olmayacağı, artık kendi elinde. Bu kulüp, bugüne kadar büyük karakterli birçok oyuncu yetiştirdi.” ifadelerini kullandı.

DEVRE ARASINDA DÖNEBİLİR

Belçika basınında Galatasaray’ın 3,35 milyon euro kiralama bedeliyle Club Brugge’e gönderdiği golcü oyuncunun sözleşmesinin feshedilebileceği de konuşuluyor. 13 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmayı düşünmediği belirtilen Brugge’ün, takımdaki birlikteliğe zarar verdiği gerekçesiyle 28 yaşındaki oyuncu ile yolları ayırma opsiyonunu ciddi şekilde düşündüğü vurgulanıyor.408 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 408 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *