TUMCASİNO34.COM – BEŞİKTAŞ’TAN LORİS KARİUS VE VİNCENT ABOUBAKAR AÇIKLAMASIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, siyah-beyazlı kulübün transfer gündeminde yer alan konularla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

“LORIS KARIUS’U ALMAK İSTİYORUZ”

Siyah-beyazlı takımda kiralık oynayan ve 8 milyon euroluk satın alma opsiyonu bulunan Alman kaleci Loris Karius’un geleceğiyle ilgili konuşan Emre Kocadağ, “Loris Karius bu sezon iyi bir performans gösteriyor. Onun için gereken girişimleri yapacağız. Çok değerli bir oyuncu, kariyeri belli. Şu anda bizim oyuncumuz. Kalmasını isterim ama bunu şartlar belirler.” dedi.

VINCENT ABOUBAKAR AÇIKLAMASIsüpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Sezon başı gündeme gelen Vincent Aboubakar’ın devre arasında transfer edilip edilmeyeceğiyle ilgili sorulara da yanıt veren Emre Kocadağ, “O dönem neler yaşandı bilmiyorum. Aboubakar değerli bir oyuncu. Şu an gündemimizde var diyemem. Ama olmayacak diye de bir şey yok. Bu tamamen Beşiktaş’ın ekonomik şartları ve ihtiyacları ile ilgili. Yani orada 3-4 isim olur, bize hangisi uyarsa onla devam ederiz.” diye konuştu.

“TALISCA İÇİN HENÜZ GİRİŞİMİMİZ YOK”

İki sezon Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen, kariyerine şu an Çin’de devam eden Anderson Talisca’nın geri döneceğiyle ilgili iddialara da cevap veren Emre Kocadağ “Talisca içinde henüz bir girişimimiz olmadı.” açıklamasını yaptı.
405 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 405 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *