TUMBET145.COM – MOREY: ‘TARİHİN EN İYİ HÜCUM TAKIMI OLABİLİRİZ’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey, bu sezon Houston Rockets’ın şansının yükselmeye eğilimli olduğunu düşündüğünü ve takım savunmasının ilk 10’da yer alabileceğine, ayrıca hücumlarının da tarihin en iyisi olabileceğine inandığını belirtti.

Morey, şu ifadeleri kullandı:

“Gerçekten, şimdiye kadar sahada yer alan en iyi hücum olabileceğimizi düşünüyorum. Şimdi bunu kanıtlayıp kanıtlayamayacağımızı göreceğiz, ancak inanılmaz hızlı hücumumuz gerçekten iyiydi. Açıkçası, geçen yıl, şimdiye kadarki en iyi yarı saha ekiplerinden biriydik. Bu iki şeyi bir araya getirip gerçekten iyi göründüğümüz zamanlar oldu. Bazen inanılmaz hızlı hücumumuz düştü, bazen yarı sahamız. Ama düşündüğüm gibi bunları bir araya getirebilirsek, sanırım ligdeki en iyi hücum ve en iyi 10 savunma ekibinden biri olabiliriz. Bu da, şampiyonluğu kazanmak için bir formül olacaktır.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“ŞAMPİYONLUK İÇİN BU ŞART…”

Rockets, NBA’de sezona en kötü savunma ekiplerinden biri olarak başlasa da, Morey bunun tersine dönebileceğine inanıyor:

“Biz iyi bir savunma ekibi olacağız. Belli ki şu ana kadar iyi görünmeyen bazı şeyler var. Ama yılın sonunda en iyi 10 savunma ekibinden biri olacağımıza çok güveniyorum. Bu işleri sıkılaştıracağız. Bu, oynadığımız oyuncuların ve onları nasıl oynatacağımızın bir sonucu olarak ortaya çıkacak. En iyi 10 takımdan biri olmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Şampiyonluk kalibresi olan bir takım olmak için, en iyi 10 savunma ekibinden biri olmalısınız.”
409 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 409 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

5 Responses

 1. zaferle says:

  Betpas325.com şehirlerinin karantiya alındığı İtalya’da maçların ertelenmesinin ardından milli oyuncu Hakan

 2. Muslera says:

  Betpas325.com bunu yanlış yazarlar. Hoca Fenerbahçe’yi isteyecek falan derler. Öyle bir

 3. fedakarlığa says:

  Betpas326.com kural Bir maç penaltılara kaldığında, normal süre ya da uzatmalarda

 4. flaş says:

  Betpas328.com ev ve 24 ay taksitle bin Euro teklif edilmiştir ancak

 5. acı says:

  Betpas328.com Talha Sanuç xx Yedekler: Kurtuluş Yurt, Jakub Kosecki, Tevfik Altındağ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *