SULTANBET618.COM – KORONAVİRÜSÜ SONRASI YILDIZ FUTBOLCULAR FIFA’YA KOŞTU! SÖZLEŞME FESHİ…betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı tehdit eden koronavirüsü salgını futbolu da etkiledi. Federasyon yaptığı açıklamada ligin 22 Şubat olan başlama tarihini süresiz erteledi. Ölümcül virüs nedeniyle transfer piyasası da bir anda karıştı. Çin Ligi’nde birbirinden ünlü yıldız top koştururken bazıları da salgından korktukları için sözleşmelerini feshetmek üzere soluğu FIFA’da aldı.

Sabah’ta yer alan habere göre FIFA’nın aklındaki plan oyuncuların kiralanması için süre vermek. Avrupa’da ara transfer dönemi bugün sona erecek. Ancak kaynaklara göre; FIFA, Çin Ligi’ndeki oyuncuları ve kulüpleri mağdur etmeden oyuncuların transferi için herkese ek süre tanımayı planlıyor.

Çin’de düzenlenecek organizasyonlar da bir bir erteleniyor. 13-15 Mart tarihlerinde Çin’in Nanjing kentinde düzenlenecek Dünya Salon Atletizm Şampiyonası 2021 yılına ertelendi. 19 Nisan’daki Formula 1’in Shangai GP’sinin de ertelenmesi görüşülüyor.

İŞTE ÇİN LİGİ’NİN YILDIZLARI

Çin Ligi’nde forma giyen birçok yıldız futbolcu bulunuyor. İşte o isimlerden bazıları; Anderson Talisca, Marouane Fellaini, Arnautovic, Paulinho, Moussa Dembele, Ighalo, Salomon, Rondon, Oscar, El Shaarawy, Stephane Mbia,, Hulk, Marek Hamsik, Alex Teixeira…

KORONAVİRÜS NEDİR?süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Son günlerde Çin’de ölümlere neden olan Corona Viruslar yüzeylerinde çubuksu uzantılar taşır. Bu çıkıntıların Latince’deki “corona”, yani “taç” anlamından yola çıkılarak bu virüslere Coronavirus (taçlı virüs) ismi verilmiştir. 50 yaş üstü erkeklerde görülme sıklığı daha fazla tespit edilmiştir. Vakaların çoğunda eşlik eden en az bir hastalık tespit edilmiştir. En sık eşlik eden hastalıkların diyabet, hipertansiyon, obezite, kanser, kronik böbrek, kalp ve akciğer hastalıkları olduğu görülmüştür.Bu durumun, hastalığın SARS’a göre neden daha ölümcül olduğunu açıklayabilecek nedenlerden biri olduğu ve Kronik Hastalığı olan kişilerin MERS-CoV için risk taşıdığı söylenebilir.

Korona virüsü ülkeyi karıştırdı! Tüm futbol maçları iptal Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyada tehdit dalgası oluşturan korona virüsü futbolu da vurdu. Son dakika haberine göre 22 Şubat’ta başlaması planlanan Çin Süper Ligi de dahil olmak üzere ülkedeki tüm futbol müsabakaları süresiz olarak askıya alındı. (fotomac.com.tr / Dış Haberler) haberin devamı
Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyada tehdit dalgası oluşturan korona virüsü futbolu da vurdu. Son dakika haberine göre 22 Şubat’ta başlaması planlanan Çin Süper Ligi de dahil olmak üzere ülkedeki tüm futbol müsabakaları süresiz olarak askıya alındı. (fotomac.com.tr / Dış Haberler) haberin devamı
409 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 409 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

22 Responses

  1. Schmidt'in says:

    Betpas325.com İtalya’da etkisi artan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ülke

  2. ''öze says:

    Betpas328.com sözleşmelerini uzun tutarak stratejik bir hamle gerçekleştirirken, bu oyuncuların performansları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *