SAFİRBET315.COM – TİTE: ‘RODRYGO’YA GALATASARAY MAÇINDA AŞIK OLDUM’betpas353 önerdiğimiz bir sitedir.

Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Tite, Real Madrid’in 18 yaşındaki yeteneği Rodrygo’yu Galatasaray maçında izlediğini ve çok beğenerek kadroya aldığını söyledi.

Rodrygo’nun kendisinde olumlu izler bıraktığını söyleyen Tite, “Onunla görüştüm ve davranışlarıyla, karakteriyle gurur duyduğumu söyledim. Karakter olarak çok örnek biri. Ona verdikleri eğitimden ötürü ailesine de çok teşekkür ettim. Ayrıca, onu yetiştiren antrenör Jair Ventura’ya da teşekkür ediyorum. Tüm Brezilyalı genç futbolcular için Rodrygo, harika bir yetenek.” ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY MAÇINDA ONU İZLEDİM”Rodrygo ile ilk kez Brezilya Milli Takımı’nda yüz yüze geldiğini söyleyen Tite, “Buna inanmayacaksınız ama daha önce Rodrygo ile oturup konuşmamıştım, tanışmamıştım. Onun Galatasaray’a karşı attığı ilk golü gördüm. Asisti yapan Benzema’ya doğru koştu, sarılmak için… Hat-trick yaptığında TV kameraları ona doğru döndü. Rodrygo ise topu öpmekle meşguldü. Rodrygo’ya Galatasaray maçında aşık oldum.” dedi.

“BU ÇAĞDA, RODRYGO GİBİ FUTBOLCU…”

“Futbol bir geçiş aşamasında.” diyerek sözlerini sürdüren Tite, “Hem iyi hem kötü gelişmeler yaşanıyor. Rodrygo ise olumlu bir gelişme. Böyle bir çağda, böylesi bir karakterde bir futbolcu görmek şaşırtıcı. Bu nedenle tanımasam bile ailesine sarılmak istedim.” ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.


SAFİRBET315.COM – TİTE: ‘RODRYGO’YA GALATASARAY MAÇINDA AŞIK OLDUM’

1 Comment on SAFİRBET315.COM – TİTE: ‘RODRYGO’YA GALATASARAY MAÇINDA AŞIK OLDUM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*