RESTBET398.COM GÜNCEL GİRİŞbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı bahis sitedir.

var isPaging = true;
var pagingCount = 4;

Transfer gündeminde de ilk sıraya oturan Sivasspor’un iki yıldızı Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş, kulüplerinden resmen ayrıldılar.

Sivasspor, yaptığı açıklamayla iki futbolcuya emeklerinden dolayı teşekkür etti. Emre Kılınç’ın Galatasaray, Mert Hakan Yandaş’ın ise Fenerbahçe’ye kısa süre içinde imza atması bekleniyor.“3 sezon boyunca Demir Grup Sivasspor’umuzda forma giyen; azmiyle, hırsıyla ve çalışkanlığıyla güzel anılar paylaştığımız Mert Hakan Yandaş’a kulübümüze yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki kariyerinde başarılar dileriz. Her şey gönlünce olsun Mert Hakan.”

“3,5 sezon boyunca formamızı terleten, sahada kazanmak için her şeyini oraya koyan ve güzel anılarla Demir Grup Sivasspor’umuzdan ayrılan Emre Kılınç’a kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dileriz. Yolun açık olsun Emre” ifadeleri kullanıldı.

Fatih Terim ısrarla bu isimleri istiyor! Süper Lig’den 5 yıldız…| Galatasaray transfer haberleribetpas önerdiğimiz bir sitedir.

RESTBET398.COM  GÜNCEL GİRİŞ

8 Comments on RESTBET398.COM GÜNCEL GİRİŞ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*