PASHABAHİS6.COM – GALATASARAY’IN SOL BEK TRANSFERİNDE A VE B PLANIbetpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

Sorun yaşadığı bölgelere devre arasında takviye yapmayı planlayan Galatasarak ilk olarak sol bek transferi üzerinde duruyor… Sarı- Kırmızılılar bu sezon beklentilerin çok uzağında kalan Yuto Nagatomo ile yolları kesin olarak ayıracak. Japon oyuncunun sözleşmesi feshedilecek.

LİSTEDE İKİ İSİM VAR
Fatih Terim’in bu bölge için yönetime verdiği transfer listesinde iki ismin olduğu öğrenildi. İlk aday İtalyan devi Milan’da forma giyen Ricardo Rodriguez..

FORMA ŞANSI BULAMIYOR
İsviçreli futbolcu bu sezon fazla forma şansı bulamıyor… Listenin ikinci sırasında ise Bundesliga ekibi Leipzig’in kadrosunda yer alan Marcelo SaracchiHEDEF; OCAK’IN İLK HAFTASI!
İki yıldız için de kulüplerine kiralama teklifi yapan Galatasaray yönetimi pazarlıklarını sürdürüyor… Sarı-Kırmızılar, Ocak ayının ilk haftasına kadar sol bek transferini bitirmeyi hedefliyor..

G.SARAY&F.BAHÇE JESSE’Yİ İSTİYOR
Eskişehirspor’un hocası Coşkun Demirbakan, G.Saray’ın transfer etmek istediği Jesse Sekidika ile ilgili açıklamalarda bulundu. Demirbakan, “Jesse birçok kulübün, Galatasaray’ın, Fenerbahçe’nin listesinde” dedi. Jesse bu sezon 14 maçta 8 gol ve 2 asistlik performans sergiledi..
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

PASHABAHİS6.COM – GALATASARAY’IN SOL BEK TRANSFERİNDE A VE B PLANI

6 Comments on PASHABAHİS6.COM – GALATASARAY’IN SOL BEK TRANSFERİNDE A VE B PLANI 1. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site. 2. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*