MİLANOBET191.COM – GİANNİS: ‘LEBRON SEVGİSİNİ SİSTEMİMDEN ÇIKARMAK ZOR…’restbet402 önerdiğimiz bir sitedir.

Milwaukee Bucks yıldızı Giannis Antetokounmpo, Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James’e hayran olduğunu ve ‘bunun sisteminden çıkarmanın zor olduğunu’ söyledi.

Antetokounmpo, küçük LeBron’un bir hayranı olduğu için, kendisine karşı oynamanın her zaman özel olduğunu açıkladı.

Bucks, bu gece Lakers’ı potansiyel bir Finaller önizlemesi tadında ağırlayacak. İki takım da NBA’deki en iyi seriye sahip (24-4).

“YALAN YOK, HALA LeBRON HAYRANIYIM”

Giannis, James’le yüzleşirken ona karşı olan çocukluk sevgisini ortadan kaldırmasının onun için zor olabileceğini, ancak NBA’de bir süperstar olunca işinin daha kolaylaştığını söyledi:

“12 yaşındayken basketbol oynamaya başladığımda 22 yaşındaydı ve ekibini Finallere çıkarmıştı. 12 yaşımdayken 22 yaşındaydı ve ona uzun yıllar hayran kaldım. Oynarken bu şeyi sisteminizden çıkarmak zor.”“LeBron, Kobe, Jordan, KG ve Tim Duncan ile aynı kategoride. Onları ne zaman görseniz, donup kalmıyorsunuz ama çok fazla saygı duyuyorsunuz. Ama bunun gitmesi gerek. Yalan yok, LeBron’un büyük bir hayranıyım, ama senaryo ilginç ötesi. Önemli olan işi bitirmek. Benim için sahaya çıkmak yüksek kalitede ve bugünlerde, LeBron’a veya en iyi arkadaşıma veya kime karşı oynarsam oynayayım, sadece yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıp, takımımın kazanmasına yardımcı olmak asıl yüksek kalitede olan şey.”

Bu sezon Giannis, Bucks ile ortalama 31.7 sayı, 12.8 ribaunt ve 5.3 asist ortalaması yakalıyor. Tüm gözler bu gece Fiserv Forum’da Greek Freak ve Kral’da olacak.

MİLANOBET191.COM – GİANNİS: ‘LEBRON SEVGİSİNİ SİSTEMİMDEN ÇIKARMAK ZOR…’

8 Comments on MİLANOBET191.COM – GİANNİS: ‘LEBRON SEVGİSİNİ SİSTEMİMDEN ÇIKARMAK ZOR…’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*