KUKOC: ‘KOBE, JORDAN’IN KLASİK BİR KOPYASIYDI’betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Eski Chicago Bulls oyuncusu Toni Kukoc, Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant’ın, efsane oyuncu Michael Jordan’ı “kopyaladığını” söyledi.

Kukoc, Kobe ve Jordan ile olan benzerlikleri hakkında büyük bir iddiada bulundu.

Kukoc için Kobe, Michael’ı, oyun tarzını ve oyuna yaklaşma şeklini kopyaladı. Tportal.hr ile yaptığı bir röportajda Kukoc, Bryant ve Jordan arasındaki benzerlikleri tartışarak, Kobe’nin, Mike’ın “klasik bir kopyası” olduğunu iddia etti:“Kobe Bryant, Michael Jordan’ın klasik bir kopyasıydı ve bu onu biraz kenara koyuyor. Aynı pozisyonda oynadılar, fiziksel olarak çok benziyorlardı ve gerçek şu ki Kobe, Jordan’ı ve düşünce şeklini kopyalamıştı.”

“Jordan hakkında bir belgesel yakında geliyor ve bu on bölümde insanlar ikisi arasında ne kadar benzerlik olduğunu görebilecekler. Her ikisi de kazanmak için ölmeye istekliydi ve çok sıkı çalışıp en iyi olmak için eşi görülmemiş bir çaba harcamışlardı.”

“Bana göre, Michael Jordan bir doğa harikası. Bazen sadece üç saat uyur ve daha sonra sahaya benzeri görülmemiş bir enerji ile hükmederdi!”

Kukoc şu anda Bulls takımında özel danışman olarak çalışıyor. Bulls’un 1996’dan 1998’e kadar yaşadığı şampiyonluklarda bulunan Kukoc, MJ, Scottie Pippen ve Denis Rodman ile aynı sahayı paylaşmıştı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

394 bets10

394 bets10 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. Mehmet says:

    Betboo668.com ve önümüzdeki 8 karşılaşma var. Bunların hepsini alabilecek güçteyiz.Takımdaki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *