HİPERBET138.COM – LEBRON’DAN İTFAİYE EKİPLERİNE TACO GÜZELLİĞİ!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, ailesi ile Pazartesi günü Getty bölgesindeki yangından ötürü, Brentwood’daki evlerinden tahliye edilmeleri ve kalacak bir otel bulmaları durumunu anlattı.

Mandeville Kanyonu’ndaki 600 dönümden fazla alanı kaplayan yangın, bir düzineden fazla yapıya zarar vermiş ve tahrip etmişti.

James, yangınla ilgili ilk haberi Pazar gecesi saat 01:30’da aldığını ve 15 dakika sonra da bir tahliye bildirisi aldığını söyledi. Evinin çatısından, uzakta, yangının giderek fazlalaştığını görebildiğini ekledi.

ŞİMDİ OTELDE KALIYORLAR

LeBron, evden ayrılmadan sadece kredi kartını ve pasaportunu almayı düşündüğünü belirtti:

“Nihayet saat 2’den sonra evden çıktık ve gece 4 civarında da güvende olabileceğimiz bir yere gittik. Uyuyamadık. En sonunda sabah 6, 6:15 gibi uyuyabildik. Çılgıncaydı.”

“Üç otel tamamen doluydu ve dördüncü bulduğumuz bizi alabildi.”

James, Lakers’ın antrenman tesisine gitmeden önce Pazartesi günü yaklaşık iki saat uyuduğunu söyledi.

“Şu anda bölgemiz hala tahliye sürecinin altında, bu yüzden şu anda bir oteldeyiz. Bu yüzden girmemize uygun olabilmesi için bekliyoruz ve yüzde 100 izin gelene kadar geri dönmeyeceğiz. Neyse ki evimiz şu an hala ayakta duruyor, ama henüz izin gelmezdi. Ancak tüm ihtiyati tedbirleri bir aile ve bir topluluk olarak alıyoruz. Brentwood’daki ve civardaki herkesin şu an için oradan uzak durduğunu umuyorum.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.


İTFAİYE EKİPLERİNE BÜYÜK TAKDİR SUNDU

James, ateşi hafifletmeye çalışmak için 24 saat çalışan ilk itfaiye ekiplerine – 1.000’den fazla kişi – takdirlerini sundu:

“İlk gelenlere duyduğum takdir ve sadakatim, her şeyden önce, bu insanlar yaptıklarıyla ve bu süre zarfındaki cesaretleriyle inanılmazlar. Ve böyle bir durumla uğraşırken, işlerin muhtemelen olabileceğinden çok daha kötü olmamasının sebebi onlar. Bu yüzden, yaptıkları ve şu an olanlara olan bağlılıkları inanılmaz bir iş.”


“ONLARI TAKDİR ETMEDEN OLMAZ”

James, ana kamptaki ilk katılımcılara öğle yemeği için bir taco kamyonu ayarladığını belirtti:

“Aldığınız her iş için kesinlikle çok fazla cesaret, bağlılık ve fedakarlık yapmanız gerekir, ancak çağrıldığınız zaman hayatınızın risk altında olduğunda, bu, bulunmanız gereken olağanüstü bir düşünce şeklidir. Bu yüzden kesinlikle farkedilmeden ve takdir edilmeden olmaz.”

Grizzlies maçı için ise, LeBron, uyku eksikliğinin sezonun dördüncü maçına hazırlanma sürecini etkilediğini söyledi:

“Vücudunuz kesinlikle biraz raydan çıkıyor. Uyku ve maça hazırlanma konusunda gerçek bir uyku döngüsü içindeyim. Biraz dengesi bozuldu. Dün gece olabildiği kadar dinlenmeye çalıştım ve maç öncesinde de biraz daha dinlenmek için kestirmiştim.”405 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 405 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

3 Responses

  1. Al says:

    Betpas328.com direktörler de bu süreçten etkilenecek. Sürecin ne zaman biteceği belli

  2. kararı says:

    Betebet Hollanda Ligi ekiplerinden PSV Eindhoven, Damien Comolli’nin başkanlığını yaptığı

  3. Bulut'tan says:

    Supertotobet yandan da düşünmediği oyuncularla yollarını bir şekilde ayırmaya çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *