GORABET104.COM – DRAYMOND PARMAĞINDAN SAKATLANDI: ‘MAÇ BOYUNCA TOPU KAVRAYAMADIM’restbet402 önerdiğimiz bir sitedir.

Golden State Warriors forveti Draymond Green, dün gece San Antonio Spurs’e karşı alınan mağlubiyette sol işaret parmağını sakatladı ve bu geceki Charlotte Hornets’a karşı oynacakları maçı için durumu belirsiz.

Green, dün geceki maçın ardından gazetecilerle bir araya geldiğinde hem bilek hem de sol parmağını sarmıştı ve “ligament bağı” sorunu ile ilgilendiğini söyledi. Warriors, sakatlığı resmi olarak burkulan sol işaret parmağı olarak adlandırdı. Green’in bir MR çektirmeye ihtiyaç duyup duymayacağı henüz belli değil.

Draymond’ın ifadeleri şu şekildeydi:

“Parmağımı incittim. Ligament olayları. Ama olan oldu. Cumartesi oynayacak mıyım bilmiyorum; göreceğiz. Oldukça acıyor. Maç boyunca topu tamamen kavrayamadım, muhtemelen ikinci çeyrekten beri. Bu yüzden bir sürü tek elle, sağ elle pas veriyordum ve sağ elimle sola doğru dripling yapıyordum. Topu tam olarak kavrayamıyordum, bu yüzden göreceğiz. Belki geceye düzelir, ama kim bilir?”Green’in sakatlığı, Warriors süperstarı Stephen Curry’nin Phoenix Suns’ın pivotu Aron Baynes ile yaşadığı bir çarpışma aşaması sonrasında sol elini kırmasından iki gece sonra geldi. Warriors, Cuma günkü maçtan önce Curry’nin ameliyat aşaması sonrası en az üç ay boyunca oynamayacağını açıkladı.

“STEPH’SİZ DURUM ÇOK FARKLI”

Warriors’ın diğer oyuncuları ve koçları gibi Green, Curry’nin yokluğunun grup için her şeyi değiştirdiği gerçeği konusunda açıktı:

“Farklı. Açıkçası, Steph hücum tarafında çok dikkat çekiyor. Bizim liderliği yapan o oluyor, o yüzden onun olmamasıyla, işler bizim için çok değişik. Ve hücumumuz onun etrafında inşa edildiği için. halen bir nevi anlamaya ve yön bulmaya çalışıyoruz. Bu değişik bir zorluk.”


GORABET104.COM – DRAYMOND PARMAĞINDAN SAKATLANDI: ‘MAÇ BOYUNCA TOPU KAVRAYAMADIM’

4 Comments on GORABET104.COM – DRAYMOND PARMAĞINDAN SAKATLANDI: ‘MAÇ BOYUNCA TOPU KAVRAYAMADIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*