FATİH TERİM: ‘KİMSE MERAK ETMESİN, İYİYİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betpas326.com

betpas kaçak iddaa sitesinin yeni adresinden siteye kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Galatasaray’ın, Türkiye’nin, futbolseverlerin müjdeli haber beklediği Fatih Terim, pazartesi günü taburcu edildi. Hastanede kontrol altında geçirdiği 7 günün ardından evine geçen Terim, Sözcü gazetesinden Bahadır Çokişler’e konuştu.

Tecrübeli çalıştırıcı, “Aslan gibiyim!” sözleriyle yüreklere su serpti.

Terim, mücadelesinin başlangıcı ve bundan sonra yaşanacaklar için “Ayın 16’sında hafif kırgınlık hissettim. Yani doğal olarak 15 günlük sürem (pazartesi günü) doldu. Evde kendimi izole ediyorum. Eşim üst katta, ben alt kattayım. Yani karantinadayız. Kimse merak etmesin çok iyiyim” dedi.

‘SESİ GÜÇLÜ VE SAĞLIKLIYDI’Telefonda Terim ile konuşan Çokişler, görüşmenin detaylarını şöyle anlattı:

“Fatih Hoca’nın taburcu olduğu haberi gelince tüm Türkiye gibi biz de çok sevindik. Onun gücünü ve mücadeleci karakterini biliyorduk ama durumunun iyi olduğunu doktorlardan duymak, taburcu edildiğini, özlediği ailesiyle aynı çatı altında buluşacağını öğrenmek hepimizi rahatlatmıştı. Telefonla nasıl olduğunu sormak istedim. Sesi güçlü ve sağlıklıydı. Teskin edici konuşmasıyla sevenlerine merak etmemeleri mesajını verdi. Bu süreçte elini kalbine götüren, gelecek iyi haberi bekleyenlerin içi rahat olsun. Onun azmi koronayı da dize getirir.”

TESTİ POZİTİF DURUMU İYİ

Liv Hospital Ulus, öğle saatlerinde Terim’in taburcu olduğunu açıkladı. Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki komisyonun Terim’e tetkikleri sonucunda taburcu kararı verdiği belirtildi ve “Gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur” denildi.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

394 bets10

394 bets10 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. çıktı says:

    Betpas328.com yıllar Beşiktaş’a katkı yapacaktır’ ”N’Koudou gibi bir arkadaşım olduğu için

  2. Ağustos'ta says:

    Betpas328.com değil ama bu işi benden iyi yapacak eğitimli başka kimse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *