BOOKER, ÖZEL OLİMPİYATLAR İÇİN GLOBAL BÜYÜKELÇİ OLDU!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betpas326.com

betpas326 yeni adresi ve önerdiğimiz bir sitedir.

Phoenix Suns yıldızı Devin Booker, Özel Olimpiyatlar için global büyükelçi seçildi.

Booker, zihinsel engelli atletlerin yer aldığı Özel Olimpiyat sporcularıyla sosyal medya üzerinden sohbet ederek, onların uluslararası Özel Olimpiyat etkinliklerine katılmasını sağlayacak.

Booker’ın 18 yaşındaki kız kardeşi Mya’nın, hafif ve orta derecede zihinsel engellere neden olan mikrodelesyon sendromu adı verilen bir kromozomal anormalliği bulunuyor.Yıldızın kız kardeşiyle olan sıkı ilişkisi, bu fırsatı daha da zorunlu hale getiriyor:

“Gerçekten çok heyecanlıyım. Onlarla ortaklık kurma konusunda şimdiye dek fena değildim. Kız kardeşimle büyümek ve her gün karşılaştığı zorluklar beni her zaman iten şeyler oldu. Zamanlamanın da, bunun diğer insanları nasıl etkileyebileceği konusunda bilgi vermek için mükemmel olduğunu düşünüyorum.”

Arizona Özel Olimpiyatlar ile çalışmış olan Booker, bu yeni rol altında yaptığına devam edecek. Bağışıklık sistemleri daha zayıf oldukları ve kronik sağlık problemleri olduğundan ötürü, engelli insanlar koronavirüsten daha çok etkilenme durumunda.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

394 bets10

394 bets10 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. KONURALP says:

    superbahis bonusları kötü bir site. tercih etmeyin len

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *