BETASUS157.COM – ŞENOL GÜNEŞ: ‘BU ÇOCUKLAR, DÜNYA KUPASI’NA DA GİDECEK’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

A Milli Takım’ın Andorra ile oynadığı ve 2-0 kazandığı EURO 2020 H Grubu son maçınının ardından teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

“2-0 İLE BAŞLADIK, 2-0 İLE BİTTİ”

 
Andorra galibiyeti hakkında konuşan Şenol Güneş “2-0 ile başlamıştık, 2-0 ile bitirdik. Bu yıl da bitti. Gelecek yıl Mart ayında hazırlık maçları başlayacak. Geçmiş geride kaldı. Durum değerlendirmesi yapacağız, sonra ne yapacağımızı konuşuruz. Bireysel ve takım kalitesi ilginç ötesiydı, skora da yansıdı. İzlanda’ya benzer yapısı var Andorra’nın. Ancak Andorra’nun fizik gücü zayıf. İstanbul’da Andorra’ya karşı daha zorlanmıştık, bu kez ona izin vermedik. Sahanın koşulları biraz olumsuzdu. istekli ve iştahlıydık. 3 puanı kazanmanın önemini biliyorduk, oyunculara teşekkür ederim.” dedi.

GENÇ İSİMLER HAKKINDA KONUŞTU

 
Genç isimlerin ilk kez Milli Takım forması giymesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Şenol Güneş “Ahmed Kutucu yürekli, basan, isteyen hareketli bir genç. Olumlu görünüyor. Berkay Özcan yeni, Mert Çetin yeni. Mert Müldür’ü oynatamadık, sakatlığı vardı. Bilinmeyen oyuncuları görmeye çalıştık. Maçı kazanmaya çalıştık. Andorra da kötü bir seyahattan geldi, başta tempoluydular ama sonra oyundan düştüler. Taraftarlar da bu soğuk havada, böyle bir yerde bizimle oldu.” diye konuştu.

“STOPER FAZLALIĞINDAN…”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

 
Stoper bölgesi için oldukça fazla alternatif olmasıyla ilgili gelen soruyu yanıtlayan Şenol Güneş “Kendi insanımıza imkan ve zaman verebildiğimiz vakit bir de sabredince oluyor. Gelişime açık bir takımız. Merih Demiral’ın sıkıntısı var, oynamıyor. Onu oynatmış olduk. Bu stoper fazlalığından bir alternatif olur mu görmek istiyoruz. Oyuncularımızın bazıları kendi takımlarında oynamıyor ama yaşları daha genç. Daha da iyi olacaklar.” açıklamasını yaptı.

“23 OYUNCU İLE GİDECEĞİZ..”

 
EURO 2020 için çalışmalara başlayacaklarını söyleyen Şenol Güneş “Elimizde bir kadro var, yeniler girer, girmez göreceğiz. EURO 2020’de 23 oyuncu olacak, bir rekabet olacak, umarım güzel bir rekabet olur. Türk pasaportu olan herkese Milli Takım kapısı açık. 23 kişi alacağız, alamayacağımız oyuncular olacak ama onlar da devam edecek, bir sonraki turnuvalar için çalışacaklar.” dedi.

“BU ÇOCUKLAR, DÜNYA KUPASI’NA GİDECEK”

 
“EURO 2020’de en düşük hedefiniz nedir?” sorusunu da yanıtlayan Şenol Güneş “Hayalimiz, hedefimiz özellikle bu sene için EURO 2020’ye katılmaktı. EURO 2020’de oynayabileceğimiz en iyi oyunu ve performansı göstermek istiyoruz. Bu grubun Dünya Kupası’nda da olmasını bekliyorum. Asıl hedeflediğimiz yer orası.” diyerek sözlerini noktaladı.
411 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 411 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

1 Response

  1. Galatasaray’ın says:

    Betpas328.com Toroğlu, Cüneyt Tanman, Oğuz Çetin gibi daha birçok yayıncının olduğu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *