BEAL: ‘WASHİNGTON’I, KONTROL SAHİBİ OLDUĞUM İÇİN SEÇTİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Washington Wizards yıldızı Bradley Beal “kontrol sahibi” olma nedenleriyle Washington’da yeniden kontrat imzaladığını söyledi.

Beal, geçtiğimiz Ekim ayında Wizards ile iki yıllığı 72 milyon dolarlık bir uzatma kontratı imzalamayı kabul ettiğinde, herkes için sürpriz olmuştu. Son yıldaki 37 milyon dolarlık oyuncu opsiyonu da dahil olmak üzere, anlaşma, Beal’ı 2022-23 sezonu sonuna kadar Washington’da sözleşme kapsamında tutuyor ve bu da, Beal’ın önümüzdeki yaz kazançlı teklifleri değerlendirmesini önlüyor.

Birçok kişi, Beal’ın başka bir takıma gitmek istediğini öngörmüştü.26 yaşındaki Wizards yıldızı, Lowe Post podcast’inde, yeniden imzalama kararı hakkında konuştu:

“En sonunda ‘kalmalıyım’ dedim, pozitiflerin negatiflere ağır bastığını düşündüm. Bunun nedeni, burada daha fazla kontrol sahibi olmamdı. Anahtarları bana veren bir organizasyonum vardı. ‘Senin etrafında inşa olacağız, adamlar getireceğiz.’ diyorlardı. Başka bir yere gitsem, iyi bir takım olabilirdi, ama bir parça olurdum. Rolümün aynı olup olmayacağını kim bilebilir? Buradaki rolümü seviyorum.”

Beal ayrıca, Wall ile arasındaki bir anlaşmazlık hakkında devam eden spekülasyonları sonlandırdı ve ikili arasındaki yakın bağı vurguladı:

“Ben lige girmeden önce bile çok yakındık. Şimdi bile, o benim için bir ağabey. Beni ilk günden beri kanatları altına almıştı. Bu güne kadar hala böyleyiz.”

Beal, koronavirüs salgını nedeniyle geçen ay lig askıya alınmadan önce, 2019-20 sezonunda maç başına 30.5 sayı ortalaması ile oynuyordu.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

394 bets10

394 bets10 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. TUĞBA says:

    superbahis kazım üye ol dedi üye oldum mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *