BAHSEGEL131.COM – KHABİB’DEN EMEKLİLİĞE RONALDOLU YANITbetpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

UFC hafif sıklet şampiyionu Khabib Nurmagomedov Rusya’da katıldığı bir etkinlikte ne zaman emekli olmayı düşündüğü ile ilgili soruya Cristiano Ronaldo örneğiyle cevap verdi.

Kendisine yöneltilen emeklilik sorusuyla ilgili konuşan Khabib, “Hayatınız boyunca yaptığınız bir işi bırakmanız çok zor. Emekli olmayı isteyip istememeniz önem içeren değil, sporun beni bırakacağı dönemler de gelecektir.” sözlerini kullandı.

“Doğru zamanda gitmezseniz daha hırslı ve genç motive olmuş insanların gerisinde kalırsınız. Bu da çok doğal” diyen Khabib, “Doğru zamanda bırakmak ve bu zamanı kestirebilmek çok önem içeren” şeklinde konuştu.Portekizli yıldız Ronaldo’nun performansının her geçen gün artmasına rağmen emekliliğinin de geleceğini örnekleyerek anlatan ünlü dövüşçü, “Cristiano Ronaldo veya Khabib, kim olduğu önem içeren değil, bizlerin yerini alacak insanlar da elbet gelecek. Ona da tavsiyem doğru zamanda bırakmasıdır” sözlerini dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl Ronaldo ile biraraya gelerek fotoğraflar veren 31 yaşındaki isim, fizik ve kondüsyon anlamında Ronaldo’dan tavsiye alır mısınız sorusuna, “Şuana kadar almadım, kendimi gayet iyi hissediyorum. Ama gerilediğim anda muhtemelen ona danışacak şeylerim olacak.” ifadelerini kullandı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

BAHSEGEL131.COM – KHABİB’DEN EMEKLİLİĞE RONALDOLU YANIT

3 Comments on BAHSEGEL131.COM – KHABİB’DEN EMEKLİLİĞE RONALDOLU YANIT 1. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*