4SUPERBETİN.COM – FENERBAHÇE, OBRADOVİC İLE 3 YIL DAHA!restbet402 önerdiğimiz bir sitedir.

Kariyerinde 9 Euroleague şampiyonluğu bulunan ve Avrupa’nın en iyi koçu olarak kabul edilen Zeljko Obradovic’in Fenerbahçe’deki geleceği ilk kez tartışılmaya başlandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler, takımın kötü gidişatına rağmen 59 yaşındaki deneyimli koça olan desteklerini tereddütsüz sürdürüyor. Sarı-Lacivertli idareciler sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Sırp çalıştırıcı ile 2+1 yıllık bir anlaşma sağladı.

Basketbol takımının yoğun maç programının ardından imza töreninin basın karşısında gerçekleştirileceği öğrenildi.

BEŞ YIL ÜST ÜSTE FİNAL-FOURBir çok Avrupa takımının gözdesi olan Obradovic, yeni sözleşme ile birlikte yıllık 3 milyon euro garanti ücret alacak.

Takımdan bazı isimlerin gönderilmesi ve yeni transferlerin yapılması da gündemde. Bu konuda çalışmalar başladı. Türkiye’ye 2013 yılında gelen Sırp başantrenör, SarıLacivertliler’in başında 4 lig şampiyonluğu, 3 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 2 Türkiye Kupası kazandı.

Fenerbahçe’yi 5 yıl üst üste Final-Four’a taşıyarak Türk basketbolunda standartları değiştiren Obradovic, takımının başında 2017 yılında Euroleague şampiyonluğuna uzanmıştı.


4SUPERBETİN.COM – FENERBAHÇE, OBRADOVİC  İLE 3 YIL DAHA!

6 Comments on 4SUPERBETİN.COM – FENERBAHÇE, OBRADOVİC İLE 3 YIL DAHA!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*