1PERABETMEDYA.COM – ANDORRA’DA AÇIKLAMA: ‘TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ HAKAN ÇALHANOĞLU’restbet397 önerdiğimiz bir sitedir.

Andorra Teknik Direktörü Koldo Alvarez ve takım kaptanı Ildefons Lima, A Milli Takımımız ile oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin tehlikeli bir rakip olduğunu vurgulayan ve Çalhanoğlu’na ayrı bir parantez açan teknik direktör Alvarez, “Sadece aşırı hızlı oynamaları değil, boş alan bulmaları, aşırı hızlı hücüma çıkmaları, Türkiye’nin çok fazla tehlikeli yönü var. Türkiye’den bir oyuncuyu öne çıkarsam, Hakan Çalhanoğlu’nu çıkarırım. İyi ve tehlikeli bir oyuncu” dedi.

“DAHA İYİ SAVUNMA YAPMAYI PLANLIYORUZ”İlk maçta son dakikada yedikleri gole de dikkat çeken antrenör, “İlk maçla benzer olacaktır. Türkiye’de olağanüstü oyuncular olabilir ama olağanüstü oyuncularla aynı oyunu oynayacaklardır. Biz bir önceki maç kadar iyi savunma yapmayı istiyoruz, hatta ondan daha iyisini yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Takım kaptanı Ildefons Lima ise, “Geç gelen golle kaybetmek üzücü ama Andorra gibi bir takım için böyle kaybetmek daha da üzücü. Son maç olduğu için en iyi performansımızı sergilemek ve iyi bir sonuç almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

EURO 2020 biletini kapan A Milli Takımımız, 17 Kasım Pazar günü 22:45’te deplasmanda Andorra ile konuşacak.

1PERABETMEDYA.COM – ANDORRA’DA AÇIKLAMA: ‘TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ HAKAN ÇALHANOĞLU’

3 Comments on 1PERABETMEDYA.COM – ANDORRA’DA AÇIKLAMA: ‘TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ HAKAN ÇALHANOĞLU’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*