125BETEBET.COM – LİLLE’İN GENÇ TÜRK YILDIZI! HERKES ONU KONUŞUYORbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İspanyol ekipleri Barcelona ve Valencia’nın altyapılarında oynadıktan sonra geçtiğimiz sezon başında Lille’e transfer olan 17 yaşındaki Fransa doğumlu Türk futbolcu Ferhat Çoğalan geleceğin yıldızlarından olarak gösteriliyor.

U17 Türk Milli Takımı’nın da formasını giyen genç on numaranın babası Sedat Çoğalan, oğlunun Valencia’dan ayrılış sürecine dair İspanyol basınına önem içeren açıklamalarda bulundu.

“PARA İÇİN GİTMEDİK”

Radio Marca’ya konuşan baba Çoğalan, Valencia’da mutlu olduklarını ancak altyapı hocası Rufete’nin görevden ayrılmasıyla bu kararı verdiklerini ifade etti ve şunları dile getirdi:

Rufete’den sonra gelen Longoria ve Alemany Ferhat’a yeterince güvenmedi. Valencia her zaman kalbimizde olacak. Oradan gitmek istemiyorduk ancak Longoria ve Alemany’nin projesi Rufete ile aynı değildi. Biz para için Lille’e gelmedik. Ancak onların ortaya koyduğu proje Ferhat için iyi değildi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Lille tercihiyle ilgili de konuşan Sedat Çoğalan, Fransız ekibinin sportif direktörü Luis Campos’nun kendilerini etkilediğini söyledi ve şöyle devam etti:

Campos bu transferde kilit rol oynadı. Onunla çok fazla temasta bulunduk. Zaten kendisi futbol dünyasınında da çok etkili birisi. Ferhat’la yakından ilgilendi. Sunduğu proje tüm ailemiz için çok önem içerenydi. Oğlum Lille’in A takımıyla antrenmana çıkıyor, çok çabuk adapte oldu.

Yusuf Yazıcı basın toplantısında Fransızca konuştu409 BETS10

bets10 kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. 409 bets10 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

1 Response

  1. Daha says:

    Restbet376.com askıya aldı. Oluşan bu ortamda tüm gelir yolları tıkanan Beşiktaş,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *